TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
TANČÍRNY ve Východních Čechách - zde najdete další restaurace s tanečním parketem, nebo se salónkem, či sálem v okrese Náchod i v celých Východních Čechách.
Hotelové ubytování, restaurace s teplou kuchyní, sál, dva salónky, venkovní posezení a další prostory se nachází v bezbariérovém Hotelu Hron Náchod v Kladském pomezí.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Hotelu Hron v Náchodě
Hotel Hron má v Náchodě již mnohaletou tradici, a málokdo ví, že to původně byla budova soukromého sanatoria, která byla postavena v roce 1912. Ze současných pamětníků jí však nejspíš už každý zná pouze jako oblíbený Hotel Hron, kde zejména v 80-tých letech bývaly pravidelné páteční a sobotní diskotéky. Budova hotelu byla zrekonstruována podle evropských standardů v letech 2005 - 2006, takže nyní je celý Hron bezbariérový.

V přízemí Hotelu Hron je restaurace pro 80 hostů. Letní venkovní zahrádka je pro 44 hostů, a je z ní vidět i na Pivovar Náchod. Hlavní sál, který je v prvním poschodí má kapacitu pro 80 hostů, a dva salónky mají po 15 místech. Bar je pro 10 hostů a disponuje dalšími 20 místy u stolků. Venkovní terasa je pro 30 návštěvníků.

Celková kapacita ubytování v Hotelu Hron Náchod je 38 lůžek a 8 přistýlek, v 16-ti bezbariérových, komfortně vybavených pokojích.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7855"
zvětšit

zvětšit

Adresa:

Hotel HRON
Purkyňova 436
547 01 Náchod


Kontaktní osoba:

Erika  Samková
Telefon: +420 491 520 374
Mobil:   +420 739 159 250

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one